Kontaktinformation

Behöver du få tag på någon eller några av våra nyckelpersoner så finns de på följande adress och telefon;

Kalkyl

Mattias Leinonen
Tel dir: 031-65 66 94
Mobil 0708-20 79 92
mattias@hisab.nu
Patrick Csizmadi
Tel dir: 031-65 66 97
Mobil 0735-31 62 51
patrick@hisab.nu
Pekka Leinonen
Tel dir: 031 65 66 92
Mobil 0708 32 06 20
pekka@hisab.nu
Reino Sjödahl
Tel dir: 031 65 66 98
Mobil 0730-50 06 99
reino@hisab.nu

Projektledning

Reino Sjödahl
Tel dir: 031-65 66 98
Mobil 0730-50 06 99
reino@hisab.nu
Patrick Csizmadi
Tel dir: 031-65 66 97
Mobil 0735-31 62 51
patrick@hisab.nu
Glenn Jaensson
Mobil 0702-21 44 11
glenn@hisab.nu
Mattias Leinonen
Tel dir: 031-65 66 94
Mobil 0708-20 79 92
mattias@hisab.nu

Svetsansvarig

Mattias Leinonen
Tel dir: 031-65 66 94
Mobil 0708-20 79 92
mattias@hisab.nu

Verkmästare

Bo Almberg
Mobil 0709-19 99 76

VD

Suljo Halalkic
Tel dir: 031 65 66 93
Mobil 0705-22 80 60
suljo@hisab.nu

Ekonomi & Personalchef

Pekka Leinonen
Tel dir: 031 65 66 92
Mobil 0708-32 06 20
pekka@hisab.nu

Ekonomi & Administration

Mona Reinfjell
Tel dir: 031-65 66 95
mona@hisab.nu

Postadress:

HISAB
Box 22064
400 72 GÖTEBORG
Telefon: 031-65 66 90
Fax: 031-65 66 96

Leveransadress:

HISAB
Valdemar Noréns gata 7 (kontor) & 13 (verkstad)
417 55 Göteborg

Hemsidan är utvecklad av Trinax AB